Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Umowa serwisowa Agregatu Sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z Urządzeniami Towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle
Zamawiający Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Umowa serwisowa Agregatu Sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z Urządzeniami…”. Termin składania ofert minął 6 czerwca 2024, 11:00. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 6 czerwca 2024, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 kwietnia 2024
Termin ofert: 22 maja 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
17 maja 2024
Nowy termin: 6 czerwca 2024 11:00Zmienia wersję 215874-2024
- Sprostowanie
03 czerwca 2024
Nowy termin: 14 czerwca 2024 11:00Zmienia wersję 292929-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 czerwca 2024
Nowy termin: 19 czerwca 2024 11:00Zmienia wersję 326340-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 września 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Umowa serwisowa Agregatu Sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z Urządzeniami Towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle |
| Główny Kod CPV | 50531300-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprężarek |
| Część nr LOT-0001 | Umowa serwisowa Agregatu Sprężarkowego Mars 100 + C51NH wraz z Urządzeniami Towarzyszącymi - Tłocznia Gazu Kędzierzyn Koźle |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Oferta musi być zabezpieczona wadium w wysokości 15.000,00 Euro (słownie: piętnaście tysięcy euro 00/100) Szczegółowe informacje zawiera Rozdział XIII SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Dotyczy | Okres obowiązywania (Sekcja 5.1.3) – Zamówienie będzie realizowane w terminie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Szczegółowy opis dotyczący okresu obowiązywania umowy zawiera par. 2 Wzoru umowy. 2. Dotyczy terminu, do którego oferta musi pozostać ważna (Sekcja 5.1.12): Wykonawca jest związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 03.09.2024r. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania wizji lokalnej przez Wykonawców. Szczegółowy opis dotyczący możliwości dokonania wizji lokalnej zawiera Rozdział III SWZ. 4. Z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia, część dokumentacji postępowania zawiera informacje niejawne podlegające ochronie. Szczegółowy opis dotyczący udostępnienia dokumentacji postępowania zawierającej informacje podlegające ochronie zawiera Rozdział III SWZ. 5. Dotyczy kryteria udzielenia zamówienia (Sekcja 5.1.10): szczegółowy opis kryteriów oceny ofert zawiera Rozdział XVIII SWZ. 6. Zamawiający żąda złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: a. oświadczenie producenta SOLAR TURBINES o udostepnieniu Wykonawcy zasobów niezbędnych do realizacji czynności związanych z przeprowadzeniem serwisu planowanego agregatu sprężającego MARS 100+C51NH zainstalowanego na Tłoczni Gazu Kędzierzyn, zgodnie z wymaganiami producenta i dokumentacji przetargowej. 6.1 Przedmiotowe środki dowodowe należy złożyć wraz z ofertą. W przypadku gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub jeśli złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia. 7. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie przedmiotowego Zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania w Postępowaniu albo do reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie Zamówienia. W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie Zamówienia do oferty należy dołączyć dokument ustanawiający pełnomocnika do reprezentowania ich w Postępowaniu o udzielenie Zamówienia albo do reprezentowania w Postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie Zamówienia. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →