Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4
Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Mazańcowicach (Mazańcowice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem…”. Termin składania ofert upływa 24 listopada 2026, 09:00. Planowany budżet: 1 478 300 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 1 478 300 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 24 listopada 2026, 09:0082d 10h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=862, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 kwietnia 2026
Termin ofert: 24 listopada 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 24 listopada 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminOferty częściowe niedozwolone, dostępne dla MŚP, termin realizacji: 175 dni od podpisania umowy. Unikalne wymagania: dostosowanie do lokalnych warunków operacyjnych OSP.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena ofertowa.
- 4
ZakresŚredni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x4 (1 sztuka), fabrycznie nowy, wyposażony w sprzęt gaśniczy i ratowniczy zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 1 478 300,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Ochotnicza Straż Pożarna w Mazańcowicach |
| NIP | 9372174184 |
| Adres | Mazańcowice 350, 43-391 Mazańcowice |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego z napędem 4x4 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 478 300 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-11-24 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.