Zimowe utrzymanie dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie w podziale na 4 zadania (Rejon w Elblągu oraz Rejon w Szczytnie)
Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych…”. Termin składania ofert minął 30 kwietnia 2026, 11:00. Wadium: 90 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
- Wadium
- 90 000 zł
- Termin składania ofert
- 30 kwietnia 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=576, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 marca 2026
Termin ofert: 27 kwietnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
24 kwietnia 2026
Nowy termin: 30 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 207772-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
19 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg w podziale na 4 zadania, obejmujące rejony Elbląga i Szczytna. Usługi obejmują odśnieżanie oraz usuwanie oblodzeń.
- 2
TerminTermin realizacji: 01.09.2026 – 10.05.2029.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresZamawiający wymaga osobistego wykonania kluczowych zadań przez wykonawcę, szczególnie dotyczących zapewnienia określonego sprzętu. Pozostałe zadania można powierzyć podwykonawcom, ale należy ich wskazać w ofercie.
- 5
RyzykoWadium: 90 000,00 PLN.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie |
| NIP | 7393279711 |
| Adres | Al. Warszawska 89, 10-083 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zimowe utrzymanie dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie w podziale na 4 zadania (Rejon w Elblągu oraz Rejon w Szczytnie) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Dodatkowe kody CPV | 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: Zadanie nr 4 – 90 000,00 PLN. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-30 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.