- Umowa zawartaCzęść 58ABOOK Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty10 424 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 591 oferta
- Umowa zawartaCzęść 60ZARYS International sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty7792 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 61
- Umowa zawartaCzęść 62MDT Sp. z o.o.· KrakówCena wybranej oferty279 936 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 63
- Umowa zawartaCzęść 64Promedica Toruń Sp. z o.o.· ToruńCena wybranej oferty121 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 65Medicus Sp. z. o. o. Sp.k.a.· TychyCena wybranej oferty52 650 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 66Cito Innovative Solutions Paweł Kowalewski· WarszawaCena wybranej oferty34 370 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 67Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty4563 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 68Lock Pharma Sp. z o.o.· CzosnówCena wybranej oferty510 300 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 69Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty72 360 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 70UNITECH SURGICAL SP. Z O.O.· KrakówCena wybranej oferty936 360 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 71Sinmed Sp. z o.o.· PrzyszowiceCena wybranej oferty1726 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 72
- Umowa zawartaCzęść 73Beryl Med Poland Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty208 980 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 74
- Umowa zawartaCzęść 75Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty7020 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 76Teleflex Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty36 828 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 78Akme Pałejko spółka jawna· WarszawaCena wybranej oferty197 640 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 79POLYMED POLSKA SP. Z O.O.· Stare BabiceCena wybranej oferty291 600 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 80
- Umowa zawartaCzęść 81Billmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty32 400 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 82
- UnieważnionaCzęść 833 oferty
- Umowa zawartaCzęść 84Teleflex Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty36 288 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 851 oferta
Dostawa wyrobów medycznych, soczewek, zestawów zabiegowych, opatrunków, obłożeń chirurgicznych oraz innych produktów medycznych wraz z dzierżawą systemu do biopsji dla Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB.
Zamawiający Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych, soczewek, zestawów zabiegowych, opatrunków, obłożeń…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 842 737 zł. Złożono 31 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 2 842 737 zł
- Liczba ofert
- 31 ofertłącznie, 27 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 listopada 2025
Termin ofert: 10 grudnia 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 grudnia 2025
Nowy termin: 22 grudnia 2025 10:00Zmienia wersję 735774-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 grudnia 2025
Zmienia wersję 799971-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 grudnia 2025
Nowy termin: 12 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 819539-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 kwietnia 2026
34 ofert13 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
24 kwietnia 2026
31 ofert15 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
24 kwietnia 2026
36 ofert18 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 maja 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
15 czerwca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 1132393221 |
| Adres | ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wyrobów medycznych, soczewek, zestawów zabiegowych, opatrunków, obłożeń chirurgicznych oraz innych produktów medycznych wraz z dzierżawą systemu do biopsji dla Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33194120-3 - Artykuły do infuzji |
| Dodatkowe kody CPV | 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne; 33184100-4 - Implanty chirurgiczne; 33141220-8 - Kaniula; 33141620-2 - Zestawy medyczne; 33141200-2 - Cewniki; 33171000-9 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji; 33141642-2 - Akcesoria do drenażu; 33141320-9 - Igły medyczne; 33141621-9 - Zestawy używane w przypadku nietrzymania moczu; 33199000-1 - Odzież medyczna; 33151400-7 - Wyroby do radioterapii; 18424300-0 - Rękawice jednorazowe; 33141127-6 - Hemostatyki wchłanialne; 33731110-7 - Soczewki śródoczne; 33141000; 33141110-4 - Opatrunki; 33141121-4 - Szwy chirurgiczne; 33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej; 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne; 39500000-7 - Wyroby włókiennicze; 33157110-9 - Maski tlenowe; 33141420-0 - Rękawice chirurgiczne; 33141120; 33194220-4 - Wyroby do transfuzji krwi; 39518000-6 - Bielizna szpitalna; 33141310-6 - Strzykawki; 33731000-3 - Soczewki kontaktowe; 35113410-6 - Odzież ochrony biologicznej i chemicznej; 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych; 33141323-0 - Igły do biopsji; 33721000-0 - Golarki; 33922000-9 - Worki do przewozu zwłok; 33141770; 34741600; 33141640-8 - Dreny; 33185300-3 - Implanty otolaryngologiczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0019 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0021 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0023 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0025 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0026 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0027 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0027 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →