ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ewaluacja poziomu jakości usług świadczonych na rzecz firm w trakcie jednej edycji programów rozwojowych, tj. jednej edycji programu inkubacji i jednej edycji programu akceleracji, organizowanych w 2026 roku w ramach projektu „Małopolska Przedsiębiorcza”

Zamawiający Województwo Małopolskie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Ewaluacja poziomu jakości usług świadczonych na rzecz firm w trakcie jednej edycji…”. Termin składania ofert minął 8 maja 2026, 10:00. Planowany budżet: 42 667 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Województwo MałopolskieKraków, Małopolskieopublikowano 23 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
42 667 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
8 maja 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    23 kwietnia 2026

    Termin ofert: 8 maja 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    10 lipca 2026

    7 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresEwaluacja jakości usług dla 2 programów rozwojowych (inkubacja i akceleracja) w 2026 roku, obejmuje indywidualne wywiady pogłębione, analizę danych, raporty i infografiki dla firm uczestniczących w projekcie „Małopolska Przedsiębiorcza”.

  • 2

    ZakresBrak wymagań technicznych/regulacyjnych poza obowiązkiem przeniesienia autorskich praw majątkowych na zamawiającego i możliwością zatrudnienia osób na podstawie innych form niż stosunek pracy.

  • 3

    ZakresDozwolone oferty częściowe (tylko dla całości przedmiotu), preferencja dla MŚP nie określona, unikalny punkt: obowiązek przekazania praw autorskich do wyników badań.

  • 4

    KryteriaTryb przetargu nieograniczonego, kryterium oceny wyłącznie cena oferty, brak wymogu wadium lub zabezpieczenia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Województwo Małopolskie

REGON

351554287

Adres

ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Ewaluacja poziomu jakości usług świadczonych na rzecz firm w trakcie jednej edycji programów rozwojowych, tj. jednej edycji programu inkubacji i jednej edycji programu akceleracji, organizowanych w 2026 roku w ramach projektu „Małopolska Przedsiębiorcza”

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

Szacunkowa wartość zamówienia

42 667 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Wymienione w pkt 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-05-08 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1)
    nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 2) lit a) i lit. b), pkt. 3), pkt 8) i pkt 10) ustawy.
  2. 2)
    nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
  3. 3)
    nie podlegają zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.).
    Z uwagi na wartość zamówienia Zamawiający odstępuje od przesłanki wykluczania wykonawcy z postępowania, o której mowa w art. 108 ust. 2 ustawy, ponieważ nie ma ona zastosowania w niniejszym postępowaniu.
    II. Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zamawiającego:
    Przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie:
  4. 1.
    Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia Zamawiający żąda następujących podmiotowych środków dowodowych:
  5. 1)
    informacji z Krajowego Rejestru Karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie:
    a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”,
    b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania
    się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
    c) art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. a ustawy,
    d) art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy, dotyczącej ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę aresztu,
    e) art. 109 ust. 1 pkt 3 ustawy, dotyczącej skazania za przestępstwo lub ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę aresztu;
  6. 2)
    oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
    Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do swz;
  7. 3)
    oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 9.2) ust. 1 swz, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w:
    a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy,
    b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
    c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
    d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy,
    e) art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy, dotyczących ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę ograniczenia wolności lub karę grzywny,
    f) art. 109 ust. 1 pkt 3 ustawy, dotyczących ukarania za wykroczenie, za które wymierzono karę ograniczenia wolności lub karę grzywny,
    g) art. 109 ust. 1 pkt 8 i 10) ustawy,
    Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do swz.
  8. 2.
    Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w ust. 1 pkt 1) – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 1).
  9. 3.
    Dokument, o którym mowa w ust. 2 powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem.
  10. 4.
    Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. a i b oraz pkt 3 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsca zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis ust. 3 stosuje się.
  11. 5.
    W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia wymienione w ust. 1 składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
  12. 6.
    Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które Zamawiający posiada, jeżeli wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność.
  13. 7.
    Zamawiający nie wezwie wykonawcy do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, o ile wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie lub w formularzu oferty dane umożliwiające dostęp do tych środków.
    III. 1. Zamawiający wymaga złożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą oświadczenia, że Wykonawca:
    a) nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
    b) nie podlega zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.),
    – oświadczenia są ujęte w załączniku nr 2C do swz.
  14. 2.
    W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa każdy z wykonawców.
  15. 3.
    Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 1, także oświadczenie, o którym mowa w ust. 1 podmiotu udostępniającego zasoby.

dot. 5.1.3
Zamówienie należy wykonać w terminie do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
dot. 5.1.6
Informacje ogólne: Projekt zamówienia w pełni lub częściowo finansowany z funduszy UE - Przedmiot zamówienia jest finansowany z projektu pn. „Małopolska Przedsiębiorcza”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach programu Funduszy Europejskich dla Małopolski na lata 2021-2027.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79300000-7Badania rynkowe i ekonomiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
192 516 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 977 zł399 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
263 523 zł
Źródło próbki
CPV 79300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
135 977 zł
Mediana
192 516 zł
Górny kwartyl
399 500 zł
Ten przetarg (42 667 zł) znajduje się wyraźnie poniżej typowego zakresu.
Budżet jest znacząco niższy niż w większości podobnych postępowań, sprawdź zakres przedmiotu zamówienia. -78% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 08.05.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Województwo Małopolskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 42 667 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.