Dostawa materiałów okulistycznych dla Klinicznego Oddziału Okulistyki
Zamawiający 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa materiałów okulistycznych dla Klinicznego Oddziału Okulistyki”. Termin składania ofert minął 25 maja 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 25 maja 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
23 kwietnia 2026
Termin ofert: 25 maja 2026 11:00 - Wynik: wybrano wykonawców
07 sierpnia 2026
16 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
07 sierpnia 2026
13 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa 29 pakietów materiałów okulistycznych m.in.: 29 pakietów narzędzi (trepany, punche, sondy laserowe), 10 pakietów soczewek (śródoczne, kontaktowe), 8 pakietów zestawów medycznych (witrektomia, fakoemulsyfikacja) oraz gazy medyczne i implanty przeciwjaskrowe.
- 2
ZakresOferty częściowe dozwolone wyłącznie w ramach pakietów (29 oddzielnych LOT-ów), preferencja dla MŚP w pakietach nr 10-15 (jednorazowe akcesoria), ryzyko: konieczność posiadania certyfikatu MDR dla pakietów 3, 7, 9-14.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu |
| REGON | 930090240 |
| Adres | ul. R.Weigla 5, 50-981 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa materiałów okulistycznych dla Klinicznego Oddziału Okulistyki |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33141620-2 - Zestawy medyczne; 33731110-7 - Soczewki śródoczne; 33731000-3 - Soczewki kontaktowe; 24111500-0 - Gazy medyczne; 33141000 |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1) Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości określonej w SWZ 4WSzKzp>SZP.2612.43.2026 2) Wadium może być wniesione w: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 98). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-25 11:00 |
Informacje dodatkowe
Adres dokumentów zamówienia: https://platformazakupowa.pl/pn/4wsk/proceedings
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.