Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 277647-2024Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa komputerów przenośnych notebook

Zamawiający Aplikacje Krytyczne sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa komputerów przenośnych notebook”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2024, 11:00. Wadium: 30 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Aplikacje Krytyczne sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 28 maja 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
18 czerwca 2024, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Aplikacje Krytyczne sp. z o.o.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Dostawa komputerów przenośnych notebook

Główny Kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

Część nr LOT-0001

Dostawa komputerów przenośnych notebook

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

30000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zgodnie z rozdziałem III.A. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE w SWZ Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.

1. Zgodnie z art. 104 ust. 1, art. 105 ust. 1 oraz art. 106 ust. 1 ustawy, w celu potwierdzenia, że oferowany sprzęt spełnia wymagania określone przez Zamawiającego, wymaga się od Wykonawcy złożenia aktualnych na dzień złożenia oferty następujących przedmiotowych środków dowodowych:
1) Aktualnego certyfikatu ISO 9001 dla producenta sprzętu lub równoważnego;
2) Aktualnego certyfikatu ISO 14001 dla producenta sprzętu lub równoważnego;
3) Aktualnego certyfikatu ISO 50001 dla producenta sprzętu lub równoważnego;
4) Certyfikatu TCO lub równoważnego;
5) Deklaracji zgodności CE lub równoważnej;
6) Karty katalogowej lub innego równoważnego dokumentu dla oferowanego sprzętu i oprogramowania opracowanej/go przez producenta sprzętu (parametry, które musi spełnić oferowany przez Wykonawcę sprzęt i oprogramowanie , zostały ujęte w tabelach w Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ).

2. Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą.
W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych wraz
z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający jednokrotnie wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż trzy (3) dni robocze. Zamawiający nie wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

3. Karty katalogowe lub inne równoważne dokumenty opracowane przez producenta sprzętu, o których mowa w ust. 1 pkt 6) powyżej oraz deklaracja zgodności CE, certyfikaty lub inne równoważne dokumenty dla oferowanego sprzętu, o których mowa w ust. 1 pkt 1-5) powyżej, złożona/e w języku angielskim, nie wymaga/ją złożenia dodatkowego tłumaczenia na język polski, o którym mowa w Rozdziale II ust. 3 SWZ (na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy Zamawiający wyraża zgodę na złożenie ww. dokumentu/ów w jęz. angielskim).
Uzupełnienie punktu 5.1.3 Ogłoszenia:

150 dni to maksymalny termin obowiązywania umowy uwzględniający deklarację najdłuższego terminu realizacji zamówienia oraz czas na zlecenie realizacji prawa opcji.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.