- Umowa zawartaCzęść 2Cezetel Olsztyn Sp z o.o. Sp.K.· OlsztynCena wybranej oferty75 146 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Cezetel Olsztyn Sp z o.o. Sp.K.· OlsztynCena wybranej oferty64 601 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9CitoNet – Pomorski Sp. z o.o.· ZabagnoCena wybranej oferty800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12Cezetel Olsztyn Sp z o.o. Sp.K.· OlsztynCena wybranej oferty13 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Cezetel Olsztyn Sp z o.o. Sp.K.· OlsztynCena wybranej oferty67 550 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16Cezetel Olsztyn Sp z o.o. Sp.K.· OlsztynCena wybranej oferty745 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 17Varimed Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty1 639 125 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 19Medela Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty251 392 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20CitoNet – Pomorski Sp. z o.o.· ZabagnoCena wybranej oferty4872 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21Sarstedt Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty227 415 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 22OPTA-TECH Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty227 415 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 23BERYL MED POLAND Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty423 112 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24Nettle S.A.· WrocławCena wybranej oferty423 112 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA S.A.· POZNAŃCena wybranej oferty94 108 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 26LIMARCO Sp. z o.o.· MrągowoCena wybranej oferty35 944 zł1 oferta
SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU
Zamawiający Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU”, wybierając 12 wykonawców. Łączna wartość ofert: 3 535 350 zł. Złożono 15 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 3 535 350 zł
- Liczba ofert
- 15 ofertłącznie, 15 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1112, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,9 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 grudnia 2025
Termin ofert: 23 stycznia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
15 kwietnia 2026
6 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
15 kwietnia 2026
3 ofertyOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
17 kwietnia 2026
14 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 kwietnia 2026
10 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
21 kwietnia 2026
15 ofert12 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawcę
30 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 12 wykonawców: Cezetel Olsztyn Sp z o.o. Sp.K. (Olsztyn), CitoNet – Pomorski Sp. z o.o. (Zabagno), Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (Toruń), Varimed Sp. z o.o. (Wrocław), Medela Polska Sp. z o.o. (Warszawa) oraz 7 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 535 350,01 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert.
- 4
Ofertyprzetargu na sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku, który ogłosiło Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie, wpłynęła jedna oferta.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem