- Umowa zawartaCzęść 3PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska· KaliszCena wybranej oferty75 480 750 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp. J.· BytomCena wybranej oferty21 285 550 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 1Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego· BiałystokCena wybranej oferty56 204 400 zł4 oferty
sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty sypkie, owoce i warzywa mrożone – zamówienie 1.
Zamawiający Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. (Ustroń, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 152 970 700 zł. Złożono 11 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 152 970 700 zł
- Liczba ofert
- 11 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1307, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 stycznia 2026
Termin ofert: 4 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
21 kwietnia 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska (Kalisz), Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy Sp. J. (Bytom) oraz Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego (Białystok).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 152 970 700,00 zł.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert była cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Śląskie Centrum Reumatologii im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. |
| NIP | 5482667715 |
| Adres | Szpitalna 11, 43-450 Ustroń |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. produkty sypkie, owoce i warzywa mrożone – zamówienie 1. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 4 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.