- Umowa zawartaCzęść 1Olympus Polska sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty1 659 533 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Olympus Polska sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty241 364 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Olympus Polska sp. z o.o.· WARSZAWACena wybranej oferty167 832 zł
- Umowa zawartaCzęść 4CAMEDICA Paweł Harasimiuk sp. k.· LublinCena wybranej oferty140 343 zł
DZP/7/24 DOSTAWA NARZĘDZI ENDOSKOPOWYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA PRACOWNI ENDOSKOPII
Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. (Kościerzyna, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DZP/7/24 DOSTAWA NARZĘDZI ENDOSKOPOWYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA PRACOWNI…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 2 209 072 zł.
- Łączna wartość ofert
- 2 209 072 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 marca 2024
Termin ofert: 11 kwietnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
07 maja 2024
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Olympus Polska sp. z o.o. (WARSZAWA) oraz CAMEDICA Paweł Harasimiuk sp. k. (Lublin).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 2 209 072,13 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. |
| Miejscowość | Kościerzyna |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | DZP/7/24 DOSTAWA NARZĘDZI ENDOSKOPOWYCH I MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA PRACOWNI ENDOSKOPII |
| Główny Kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Część nr LOT-0001 | ZADANIE 1 |
| Część nr LOT-0002 | ZADANIE 2 |
| Część nr LOT-0003 | ZADANIE 3 |
| Część nr LOT-0004 | ZADANIE 4 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.