- Umowa zawartaCzęść 1A-BIOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WrocławCena wybranej oferty2400 zł
- Umowa zawartaCzęść 2ABO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· GdańskCena wybranej oferty20 011 zł
- Umowa zawartaCzęść 3"DANLAB" Danuta Katryńska· BiałystokCena wybranej oferty7170 zł
- Umowa zawartaCzęść 4A-BIOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WrocławCena wybranej oferty3040 zł
- Umowa zawartaCzęść 5"DANLAB" Danuta Katryńska· BiałystokCena wybranej oferty4490 zł
- Umowa zawartaCzęść 6PROFI-LINE EWELINA DĄBROWSKA· ZbójnaCena wybranej oferty4490 zł
Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 41 601 zł.
- Łączna wartość ofert
- 41 601 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 grudnia 2024
Termin ofert: 8 stycznia 2025 09:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 grudnia 2024
Zmienia wersję 738283-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
28 kwietnia 2025
4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: A-BIOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław), ABO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Gdańsk), "DANLAB" Danuta Katryńska (Białystok) oraz PROFI-LINE EWELINA DĄBROWSKA (Zbójna).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 41 601,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Warszawski Uniwersytet Medyczny |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety |
| Główny Kod CPV | 38000000 |
| Część nr LOT-0001 | Mieszadło magnetyczne z funkcją grzania P1 |
| Część nr LOT-0002 | System dokumentacji i analizy żeli P2 |
| Część nr LOT-0003 | Łaźnia wodna z wyposażeniem P3 |
| Część nr LOT-0004 | Łaźnia wodna jednostanowiskowa oraz płaszcz grzewczy z mieszadłem magnetycznym P4 |
| Część nr LOT-0005 | Miernik wieloparametrowy przenośny P5 |
| Część nr LOT-0006 | Myjka ultradźwiękowa P6 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji
podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia.
4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ.
5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”.
6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1).
7. Przedmiotowe środki dowodowe - Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
8. Zamawiający odrzuci ofertę, w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a), wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2024 poz. 507) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c), który nie
złożył w przewidzianym terminie oświadczenia potwierdzającego brak podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2024 poz. 507) oraz w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r.
9. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy.
10. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
11. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.