Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych dla AGH - KC-DE-zp.272-705/25
Zamawiający Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych dla AGH - KC-DE-zp.272-705/25”, wybierając ofertę wykonawcy Narwal Group Dawid Witkowski. Cena wybranej oferty: 68 561 zł. Złożono 4 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 68 561 zł
- Liczba ofert
- 4 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=90, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 grudnia 2025
Termin ofert: 27 stycznia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 stycznia 2026
Nowy termin: 3 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 858359-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 stycznia 2026
Zmienia wersję 55976-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 stycznia 2026
Nowy termin: 4 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 61588-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 lutego 2026
Nowy termin: 10 lutego 2026 09:00Zmienia wersję 67712-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 lutego 2026
Zmienia wersję 73914-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
20 kwietnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
Decyzjapostępowaniu nie przewidziano odrzucenia ofert ani unieważnienia.
- 2
WykonawcaWybrano ofertę firmy Narwal Group Dawid Witkowski (Witobel).
- 3
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 68 561,40 zł.
- 4
WykonawcaPrzetarg na sukcesywną dostawę materiałów reklamowych wygrał nieznany wykonawca, a oferta opiewa na nieujawnioną kwotę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie |
| NIP | 6750001923 |
| Adres | Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa materiałów reklamowych dla AGH - KC-DE-zp.272-705/25 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 22462000-6 - Materiały reklamowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 4 |
Informacje dodatkowe
- 1.kubek ceramiczny,
- 2.torba bawełniana,
- 3.pióro kulkowe kolorowe z touchpenem,
- 4.ołówek metalowy,
- 5.pióro kulkowe metalowe,
- 6.długopis metalowy,
- 7.notatnik
Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy.
Upoważnienie osób podpisujących ofertę wynikać musi bezpośrednio z dokumentów dołączonych do oferty.
Jeżeli upoważnienie takie nie wynika wprost z dokumentów rejestrowych (KRS, CEiDG lub innego właściwego
rejestru), to do oferty należy dołączyć inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy.
Oświadczenie w zakresie podlegania wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014
z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi
sytuację na Ukrainie oraz art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej z dnia 13 kwietnia 2022 r., zgodnie ze wzorem
określonym w Załączniku nr 4 do SWZ. Ofertę wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami musi być złożona, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy oraz podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym (zgodnie z definicją w
rozporządzeniu UE nr 910/2014)
- 1.Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami/kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, związanymi z realizacją zamówienia tj. próbki spełniające wymagania opisane w pkt. 4 ppkt. 4.1. SWZ.
- 2.Przedmiot próbek (kubek ceramiczny, torbę bawełnianą, pióro kulkowe kolorowe z touchpenem, ołówek metalowy, pióro kulkowe metalowe, długopis metalowy, oraz notatnik) ma być wykonany zgodnie z opisem znajdującym się w pkt 4 ppkt. 4.1. SWZ. Zamawiający dopuszcza złożenie próbek posiadających znakowanie z innych, wykonanych przez Wykonawcę realizacji, metodą wskazaną w pkt. 4 ppkt. 4.1 SWZ. Próbki będą podlegać badaniu w ramach kryterium pozacenowego oceny ofert, zgodnie z pkt 22.2.3. SWZ. Brak złożenia próbki któregokolwiek produktu będzie skutkował odrzuceniem oferty.
- 3.Zamawiający zastrzega, iż próbki, stanowiące element oferty Wykonawcy, niespełniające wymagań określonych w pkt 4 ppkt, 4.1. niniejszej SWZ, będą stanowiły podstawę do odrzucenia oferty Wykonawcy przez Zamawiającego jako nieodpowiadające treści SWZ. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych.
- 4.Wymagane a zarazem oceniane przez zamawiającego w przedmiotowym postępowaniu próbki, o których mowa w pkt 5.1 niniejszej SWZ należy złożyć, na mocy postanowień art. 65 ust. 2 ustawy PZP wraz z pismem przewodnim opatrzonym własnoręcznym podpisem wykonawcy, które należy oznaczyć poprzez podanie nazwy postępowania, numeru sygnatury KC-DE-zp.272-705/25, złożyć za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1041), osobiście lub za pośrednictwem posłańca pod adres: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Centrum Komunikacji i Marketingu, Siedziba: Budynek A0, 1 piętro p.143 zachowaniem nieprzekraczalnego terminu wyznaczonego na składanie ofert.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →