Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup lamp hybrydowych na potrzeby oświetlenia miejsc obsługi ruchu turystycznego Związku Gmina nad Iłżanką
Zamawiający Związek Gmin nad Iłżanką (Iłża, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup lamp hybrydowych na potrzeby oświetlenia miejsc obsługi ruchu turystycznego Związku…”. Termin składania ofert minął 9 maja 2024, 09:00. Wadium: 150 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 434 326 zł
- Wadium
- 150 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 maja 2024, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 marca 2024
Termin ofert: 24 kwietnia 2024 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 kwietnia 2024
Nowy termin: 30 kwietnia 2024 09:00Zmienia wersję 179319-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 kwietnia 2024
Nowy termin: 7 maja 2024 09:00Zmienia wersję 239777-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
06 maja 2024
Nowy termin: 9 maja 2024 09:00Zmienia wersję 253399-2024
- Sprostowanie
10 maja 2024
Nowy termin: 15 maja 2024 09:00Zmienia wersję 267691-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
05 grudnia 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Związek Gmin nad Iłżanką |
| Miejscowość | Iłża |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup lamp hybrydowych na potrzeby oświetlenia miejsc obsługi ruchu turystycznego Związku Gmina nad Iłżanką |
| Główny Kod CPV | 34928530-2 - Latarnie uliczne |
| Część nr LOT-0001 | Zakup lamp hybrydowych na potrzeby oświetlenia miejsc obsługi ruchu turystycznego Związku Gmina nad Iłżanką |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 150000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).