Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →05/PN/2026„Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”
Zamawiający SP ZOZ MSWiA w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „05/PN/2026Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP…”. Termin składania ofert minął 27 kwietnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1108, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 kwietnia 2026
Termin ofert: 27 kwietnia 2026 10:00 - Sprostowanie
23 kwietnia 2026
Zmienia wersję 266247-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 maja 2026
Nowy termin: 1 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 279461-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 maja 2026
Nowy termin: 3 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 351437-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
11 sierpnia 2026
1 oferta19 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych, podzielona na 24 części, obejmujących m.in. materiały do terapii infuzyjnej, siatki, testy, materiały do TK, staplery, sprzęt jednorazowy oraz produkty do intubacji i monitorowania.
- 2
ZakresDla specyficznych części zamówienia (np. terapia infuzyjna, laparoskopia) wymagana jest kompatybilność produktów z konkretnymi urządzeniami lub platformami producentów.
- 3
ZakresZamawiający wymaga dostarczenia bezpłatnych próbek dla wybranych pozycji asortymentowych w celu weryfikacji zgodności z opisem przedmiotu zamówienia.
- 4
ZakresUmowa ma trwać 12 miesięcy, a dostawy będą realizowane na terenie województwa świętokrzyskiego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | 05/PN/2026„Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-27 10:00 |
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę:
1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo:
a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego,
b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego,
c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054),
d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego,
e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa,
f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023),
g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe,
h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1;
3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności;
4) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne;
5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie;
6) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.
7) Ponadto o udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/5762 oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. Zamawiający nie przewiduje fakultatywnych przesłanek wykluczenia z udziału w postępowaniu na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
Spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące:
a) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający NIE PRECYZUJE/NIE WYZNACZA szczegółowego warunku w tym zakresie,
b) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej Zamawiający NIE PRECYZUJE/ NIE WYZNACZA szczegółowego warunku w tym zakresie,
c) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający NIE PRECYZUJE/ NIE WYZNACZA szczegółowego warunku w tym zakresie,
d) Zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający NIE PRECYZUJE/ NIE WYZNACZA szczegółowego warunku w tym zakresie
5) W celu potwierdzenia spełniania przez oferowany przedmiot dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego, Wykonawca składa wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe:
a) Oświadczenie Wykonawcy, że posiada niezbędne dokumenty dopuszczające oferowane produkty będące przedmiotem zamówienia do obrotu i używania na terenie RP zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych. Jednocześnie Wykonawca zobowiązuje się złożyć na każde żądanie Zamawiającego aktualnych kopii dokumentów świadczących o wymaganym dopuszczeniu do obrotu i stosowania w Polsce.
b) Oświadczenie o posiadaniu certyfikatów i o dopuszczeniu właściwej urzędowej instytucji kontroli jakości, łącznie z certyfikatami CE dokumentującymi aktualne zgłoszenie rejestracji oferowanego produktu do Rejestru Produktów Leczniczych, Wyrobów medycznych i Produktów Biobójczych oraz potwierdzenie, że oferowany asortyment posiada dokumenty dopuszczające do obrotu i używania zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych. Wykonawca zobowiązuje się przedstawić dokumenty na każde żądanie Zamawiającego.
Deklaracje zgodności zależnie do klasy wyrobu medycznego a w przypadku, kiedy zaproponowany asortyment nie wymaga niniejszego. dokumentu, należy załączyć oświadczenie wraz z uzasadnieniem.
c) Materiały informacyjne na temat oferowanego produktu takie jak np. Ulotki, foldery, karty katalogowe, etykiety handlowe, zdjęcia, badania lub inne materiały/dokumenty zawierające opis parametrów oferowanego asortymentu umożliwiającego sprawdzenie zgodności produktu z wymaganiami zamawiającego określonymi w załączniku nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy (dotyczy wszystkich części)
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.