Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Badanie ewaluacyjne pt. „Kształcenie zawodowe realizowane w województwie kujawsko-pomorskim”
Zamawiający Województwo Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Badanie ewaluacyjne pt. Kształcenie zawodowe realizowane w województwie…”. Termin składania ofert minął 26 maja 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 26 maja 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 254 652 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=430, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 kwietnia 2025
Termin ofert: 26 maja 2025 10:00 - Sprostowanie
21 maja 2025
Nowy termin: 27 maja 2025 10:00Zmienia wersję 263940-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 maja 2025
Nowy termin: 29 maja 2025 10:00Zmienia wersję 328415-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
04 sierpnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Województwo Kujawsko-Pomorskie |
| Miejscowość | Toruń |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Badanie ewaluacyjne pt. „Kształcenie zawodowe realizowane w województwie kujawsko-pomorskim” |
| Główny Kod CPV | 73110000-6 - Usługi badawcze |
| Część nr LOT-0001 | Badanie ewaluacyjne pt. „Kształcenie zawodowe realizowane w województwie kujawsko-pomorskim” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.