DOSTAWA ZESTAWU– CHROMATOGRAFU GAZOWEGO I CHROMATOGRAFU CIECZOWEGO
Zamawiający Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA ZESTAWU– CHROMATOGRAFU GAZOWEGO I CHROMATOGRAFU CIECZOWEGO”, wybierając ofertę wykonawcy Anchem Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 399 958 zł. Złożono 2 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 399 958 zł
- Liczba ofert
- 2 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
16 kwietnia 2026
2 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Anchem Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 399 958,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.
- 4
KryteriaKryterium oceny ofert była cena
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5250008264 |
| Adres | 02-532 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA ZESTAWU– CHROMATOGRAFU GAZOWEGO I CHROMATOGRAFU CIECZOWEGO |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38432200-4 - Chromatografy |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 399 958 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 2 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).