Dostawy sukcesywne materiałów eksploatacyjnych do sprzętu medycznego
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawy sukcesywne materiałów eksploatacyjnych do sprzętu medycznego”. Termin składania ofert minął 24 kwietnia 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 24 kwietnia 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 marca 2026
Termin ofert: 20 kwietnia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
14 kwietnia 2026
Nowy termin: 24 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 196976-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
21 sierpnia 2026
16 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do sprzętu medycznego. Zamówienie zostało podzielone na 14 części, obejmujących m.in. materiały do różnych urządzeń, akcesoria i środki do sterylizacji.
- 2
WarunkiDostawy muszą być realizowane zgodnie z formularzem cenowym i zapisami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Szczegółowe warunki udziału w postępowaniu dotyczą m.in. podstaw wykluczenia zgodnie z ustawą PZP oraz przepisami o ochronie bezpieczeństwa narodowego.
- 3
KryteriaZamówienie jest realizowane w trybie przetargu nieograniczonego, a głównym kryterium oceny ofert jest cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 090538318 |
| Adres | Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawy sukcesywne materiałów eksploatacyjnych do sprzętu medycznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 31711140-6 - Elektrody |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP. Podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. a) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. b, f) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. c) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. d) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. e) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy PZP
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-24 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.