Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego…”. Termin składania ofert minął 20 kwietnia 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 20 kwietnia 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=349, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 marca 2026
Termin ofert: 15 kwietnia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 kwietnia 2026
Nowy termin: 16 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 220000-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 kwietnia 2026
Nowy termin: 20 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 238841-2026
- Sprostowanie
17 kwietnia 2026
Nowy termin: 23 kwietnia 2026 08:00Zmienia wersję 246679-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 sierpnia 2026
8 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresUsługi będą świadczone dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje 10 części (LOT-ów) dotyczących specyficznych urządzeń, m.in. monitorów funkcji życiowych, systemu nawigacji operacji FUSION COMPACT, mikroskopów operacyjnych oraz respiratorów Weinmann.
- 3
ZakresWymagania kluczowe.
- 4
ZakresJednym z głównych kryteriów oceny ofert jest posiadanie autoryzacji producenta dla oferowanego sprzętu.
- 5
ZakresMiejsce realizacji.
- 6
ZakresTerminy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 090538318 |
| Adres | Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy PZP. Podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy PZP oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. g) oraz art. 108 ust. 1 pkt. 2 ustawy PZP
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt. 1 pkt 10 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 lit. a) oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy PZP
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b, f) oraz art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy PZP
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-20 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →