- Umowa zawartaCzęść 20FRK „INTRA-CORDIS” Sp. z o.o· KatowiceCena wybranej oferty524 182 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24PROMA SERVICE Jacek Żarczyński· ChróścinieCena wybranej oferty290 098 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 47GETINGE Polska Sp. z o.o· WARSZAWACena wybranej oferty250 000 zł1 oferta
Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego
Zamawiający Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 064 280 zł. Złożono 3 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 1 064 280 zł
- Liczba ofert
- 3 ofertyłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=349, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
9 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 grudnia 2025
Termin ofert: 30 stycznia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 stycznia 2026
Nowy termin: 9 lutego 2026 08:00Zmienia wersję 870710-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
23 marca 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
30 marca 2026
0 ofertOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 kwietnia 2026
14 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 kwietnia 2026
3 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
10 kwietnia 2026
3 oferty3 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawcę
13 kwietnia 2026
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
15 kwietnia 2026
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: FRK „INTRA-CORDIS” Sp. z o.o (Katowice), PROMA SERVICE Jacek Żarczyński (Chróścinie) oraz GETINGE Polska Sp. z o.o (WARSZAWA).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 064 280,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.
- 4
Zamówienie dotyczyło serwisu technicznego aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy |
| REGON | 001126074 |
| Adres | 85-094 bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 9 857 714 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →