Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usługi druku oraz wsparcia technicznego
Zamawiający Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi druku oraz wsparcia technicznego”. Termin składania ofert minął 25 kwietnia 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 25 kwietnia 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 564 878 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 marca 2025
Termin ofert: 4 kwietnia 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 marca 2025
Nowy termin: 16 kwietnia 2025 10:00Zmienia wersję 139080-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 kwietnia 2025
Nowy termin: 25 kwietnia 2025 10:00Zmienia wersję 159973-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
15 kwietnia 2025
Zmienia wersję 239799-2025
- Sprostowanie
17 kwietnia 2025
Nowy termin: 28 kwietnia 2025 12:00Zmienia wersję 245057-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 kwietnia 2025
Nowy termin: 7 maja 2025 10:00Zmienia wersję 253194-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 września 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Urząd Komisji Nadzoru Finansowego |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Świadczenie usługi druku oraz wsparcia technicznego |
| Główny Kod CPV | 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
| Część nr LOT-0001 | Świadczenie usługi druku oraz wsparcia technicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.