Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych będących w administracji GDDKiA Oddział w Rzeszowie, w podziale na części: Część 1- utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Rzeszowie OUA Rzeszów. Część 2 - utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Przemyślu OUA Przemyśl.
Zamawiający Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa, Prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych będących w administracji GDDKiA…”. Termin składania ofert minął 16 maja 2024, 11:00.
- Termin składania ofert
- 16 maja 2024, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=812, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 marca 2024
Termin ofert: 30 kwietnia 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
24 kwietnia 2024
Nowy termin: 16 maja 2024 11:00Zmienia wersję 180930-2024
- Sprostowanie
02 maja 2024
Nowy termin: 21 maja 2024 11:00Zmienia wersję 243708-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 lipca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 lipca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa, Prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie |
| Miejscowość | Rzeszów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych będących w administracji GDDKiA Oddział w Rzeszowie, w podziale na części: Część 1- utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Rzeszowie OUA Rzeszów. Część 2 - utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Przemyślu OUA Przemyśl. |
| Główny Kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Część nr LOT-0001 | Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych będących w administracji GDDKiA Oddział w Rzeszowie, w podziale na części: Część 1- utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Rzeszowie OUA Rzeszów. |
| Część nr LOT-0002 | Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych będących w administracji GDDKiA Oddział w Rzeszowie, w podziale na części: Część 2 - utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Przemyślu OUA Przemyśl. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: Część 2 - 1 562 000,00 zł, PLN (słownie złotych– jeden milion pięćset sześćdziesiąt dwa tysiące 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. Wykonawca musi posiadać bezpłatne konto na Platformie. Wymagania techniczne | stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s; komputer klasy PC lub MAC o konfiguracji: pamięć RAM min 8GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych MS Windows, Mac OS, Linux z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerowane nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania); dowolna przeglądarka internetowa sugerowane najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera; włączona obsługa JavaScript; zainstalowany program obsługujący stosowane przez Wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie „pdf”). Dokumentacja postępowania dostępna jest na Platformie. Dodatkowe informacje znajdują się w pkt 14 Tomu I SWZ. 2. Termin realizacji zamówienia będzie wynosił: Dla Część 1- utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Rzeszowie OUA Rzeszów 48 miesięcy - w okresie od dnia 01.09.2024 r. do dnia 31.08.2028 r. Jeżeli umowa zostanie podpisana po dniu 01.09.2024 r. to będzie obowiązywać od dnia protokolarnego przekazania dróg w utrzymanie do dnia 31.08.2028 r., przy czym, maksymalny łączny okres obowiązywania Umowy, wraz z prawem opcji, o którym mowa w § 1 ust. 8, nie może przekroczyć 48 miesięcy od rozpoczęcia realizacji umowy. Dla Część 2 - utrzymanie dróg krajowych Rejonu w Przemyślu OUA Przemyśl 48 miesięcy - w okresie od dnia 01.09.2024 r. do dnia 31.08.2028 r. Jeżeli umowa zostanie podpisana po dniu 01.09.2024 r. to będzie obowiązywać od dnia protokolarnego przekazania dróg w utrzymanie do dnia 31.08.2028 r., przy czym, maksymalny łączny okres obowiązywania Umowy, wraz z prawem opcji, o którym mowa w § 1 ust. 8, nie może przekroczyć 48 miesięcy od rozpoczęcia realizacji umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny brutto podanej w ofercie. 4. Zamawiającym dopuszcza możliwość udzielenia zaliczki w wysokości 5 % wartości umowy brutto i wówczas będzie żądał wniesienia zabezpieczenia zaliczki. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.