Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach realizacji inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku Szpitala Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii o Wojewódzką Poradnię dla dzieci w ramach inwestycji „Wzmocnienie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach
Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach realizacji inwestycji pn. Rozbudowa i…”. Termin składania ofert minął 21 kwietnia 2026, 10:00. Wadium: 125 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 821 951 zł
- Wadium
- 125 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lutego 2026
Termin ofert: 9 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 marca 2026
Nowy termin: 16 marca 2026 10:00Zmienia wersję 91924-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 marca 2026
Nowy termin: 23 marca 2026 10:00Zmienia wersję 146911-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 marca 2026
Nowy termin: 30 marca 2026 10:00Zmienia wersję 172898-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 marca 2026
Nowy termin: 10 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 185388-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
09 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 208864-2026
- Sprostowanie
17 kwietnia 2026
Nowy termin: 28 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 243109-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 kwietnia 2026
Nowy termin: 12 maja 2026 10:00Zmienia wersję 262543-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 maja 2026
Nowy termin: 15 maja 2026 08:00Zmienia wersję 281877-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 lipca 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresWykonanie robót budowlano, montażowych w ramach rozbudowy i przebudowy budynku Szpitala Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii o Wojewódzką Poradnię dla dzieci. Zamówienie obejmuje prace od przygotowania terenu po roboty wykończeniowe i instalacyjne.
- 2
ZakresWykonawca musi przestrzegać zasad ochrony środowiska (zasada DNSH), w tym ograniczać emisję zanieczyszczeń i odpadów. Należy również zapewnić dostępność funkcjonalną i informacyjno-komunikacyjną zgodną ze standardami dla polityki spójności 2021-2027.
- 3
ZakresPrace będą prowadzone w czynnym obiekcie szpitalnym, co wymaga szczególnej ostrożności i minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko wewnętrzne (zapylenie, hałas, wibracje).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach |
| NIP | 9591291292 |
| Adres | ul. Grunwaldzka 45, 25-736 Kielce |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach realizacji inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku Szpitala Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii o Wojewódzką Poradnię dla dzieci w ramach inwestycji „Wzmocnienie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych |
| Dodatkowe kody CPV | 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia; 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe; 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę; 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków; 45262310-7 - Zbrojenie; 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji; 45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego; 45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych; 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych; 45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych; 45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45320000-6 - Roboty izolacyjne; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania; 45331000; 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne; 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe; 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45313100-5 - Instalowanie wind; 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie; 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej; 45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych; 45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych; 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien; 45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych; 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian; 45431000-7 - Kładzenie płytek; 45431100-8 - Kładzenie terakoty; 45432000; 45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących; 45442100-8 - Roboty malarskie; 45450000; 45340000 |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca przystępujący do udziału w postępowaniu zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: 125 000,00 zł. Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert (w przypadku wnoszenia wadium w formie pieniężnej wpłaca się przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego o skuteczności wniesienia decyduje data uznania rachunku bankowego Zamawiającego). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-21 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).