- UnieważnionaCzęść 11 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Comef Sp. z o.o. Sp. k· KatowiceCena wybranej oferty41 700 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty41 700 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Medtronic Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty3629 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 36Medinco Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2138 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 16Fromed Frąckowiak Sp. Jawna· BydgoszczCena wybranej oferty1663 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 19Unitech Dariusz Lubiatowski· MurowaniecCena wybranej oferty214 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 20Unitech Dariusz Lubiatowski· MurowaniecCena wybranej oferty214 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 21Unitech Dariusz Lubiatowski· MurowaniecCena wybranej oferty214 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 22Unitech Dariusz Lubiatowski· MurowaniecCena wybranej oferty642 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 15Bjeska Sp. z o.o. Sp. K.· PoznańCena wybranej oferty2400 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty3456 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty3456 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 18Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty1188 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 24Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty2160 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 27Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty2160 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 28Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty2808 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 29Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty2808 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 30Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty2808 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 31Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty2160 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 32Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty1728 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 33Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty2160 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 34Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty1944 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 35Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki· KostrzynCena wybranej oferty1188 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12BrainLab Sales GmbH· MonachiumCena wybranej oferty470 055 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13BrainLab Sales GmbH· MonachiumCena wybranej oferty89 155 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 37Ultra Serwis s.c.· LublinCena wybranej oferty67 174 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 10VARIMED Sp. z o.o.· WrocławCena wybranej oferty8640 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 41 oferta
- UnieważnionaCzęść 5
- UnieważnionaCzęść 6
- UnieważnionaCzęść 7
- UnieważnionaCzęść 38
- UnieważnionaCzęść 391 oferta
- UnieważnionaCzęść 401 oferta
- UnieważnionaCzęść 231 oferta
- UnieważnionaCzęść 251 oferta
- UnieważnionaCzęść 261 oferta
- UnieważnionaCzęść 141 oferta
- UnieważnionaCzęść 171 oferta
Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Zamawiający 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 759 561 zł. Złożono 55 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 759 561 zł
- Liczba ofert
- 55 ofertłącznie, 40 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=349, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 listopada 2025
Termin ofert: 29 grudnia 2025 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 grudnia 2025
Nowy termin: 9 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 787820-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 grudnia 2025
Nowy termin: 12 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 851111-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
09 kwietnia 2026
55 ofert10 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
- 2
KryteriaKryterium oceny ofert była autoryzacja producenta sprzętu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 090538318 |
| Adres | Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50420000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0019 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0021 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0022 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0023 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0024 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0025 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0026 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0027 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0027 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0028 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0029 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0029 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0030 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0031 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0032 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0033 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0034 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0034 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0035 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0035 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0036 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0036 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0037 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0037 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0038 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0038 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0039 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0039 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0040 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0040 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →