Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Realizacja nasadzeń w ramach projektów Budżetu Obywatelskiego na 2026 r.
Zamawiający Zarząd Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-północ M.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Realizacja nasadzeń w ramach projektów Budżetu Obywatelskiego na 2026 r”. Termin składania ofert minął 5 maja 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 5 maja 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 582 618 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=657, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 5 maja 2026 11:00 - Sprostowanie
29 kwietnia 2026
Nowy termin: 12 maja 2026 11:00Zmienia wersję 233078-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
20 lipca 2026
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
16 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest realizacja nasadzeń w ramach projektów Budżetu Obywatelskiego na 2026 r. dla dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.
- 2
ZakresSzczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, jego opisu oraz projektowanych postanowień umowy znajdują się w załącznikach nr 5a, 5b, 5c oraz 6a, 6b, 6c.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY |
| REGON | 011312165 |
| Adres | ul. Wenantego Burdzińskiego 7, 03-480 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Realizacja nasadzeń w ramach projektów Budżetu Obywatelskiego na 2026 r. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77300000-3 - Usługi ogrodnicze |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1) Wykonawca przystępujący do postępowania jest zobowiązany, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie: dla części 3 - 5000 zł 2) Wadium może być wniesione w formach przewidzianych w art. 97 ust. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. w: a) Pieniądzu na rachunek bankowy Zamawiającego -Zarząd Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-Północ 46 1030 1508 0000 0005 5088 9013 z dopiskiem: „Wadium - postępowanie: ZPTP-ZP.271.2.3.2026 (PN)” część 3", b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2024 r. poz. 419). 3) Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert. 4) W przypadku wnoszenia wadium w formie pieniądza, Zamawiający uzna, iż wadium zostało wniesione w terminie, jeżeli kwota wadium zostanie uznana przez rachunek Zamawiającego najpóźniej do ostatecznego terminu składania ofert. 5) Wadium musi obejmować okres związania ofertą. 6) Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w 2) b-d, wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. 7) Nie wniesienie wadium w wymaganym terminie oraz wymaganej wysokości i formie skutkuje odrzuceniem oferty Wykonawcy. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-05 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1)Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu usług takich jak w zamówieniu podstawowym (zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia), wykonanych w tej samej technologii i w tych samych standardach.
- 2)Wartość zamówień, o których mowa w punkcie 1):
- Dla części 1 - nie przekroczy 200 370,44 zł netto - 3)Udzielenie zamówienia w zakresie, o którym mowa w punkcie 1) będzie możliwe po uzyskaniu dodatkowych środków finansowych na ten cel i przeprowadzeniu procedury właściwej dla zamówienia z wolnej ręki, zgodnie z przesłanką zawartą w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
- 4)Zamawiający udzieli zamówienia na warunkach analogicznych do opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 6a do SWZ.
- 1)Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu usług takich jak w zamówieniu podstawowym (zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia), wykonanych w tej samej technologii i w tych samych standardach.
- 2)Wartość zamówień, o których mowa w punkcie 1):
- Dla części 2 - nie przekroczy 103 989,94 zł netto. - 3)Udzielenie zamówienia w zakresie, o którym mowa w punkcie 1) będzie możliwe po uzyskaniu dodatkowych środków finansowych na ten cel i przeprowadzeniu procedury właściwej dla zamówienia z wolnej ręki, zgodnie z przesłanką zawartą w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
- 4)Zamawiający udzieli zamówienia na warunkach analogicznych do opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 6b do SWZ.
- 1)Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu usług takich jak w zamówieniu podstawowym (zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia), wykonanych w tej samej technologii i w tych samych standardach.
- 2)Wartość zamówień, o których mowa w punkcie 1):
- Dla części 3 - nie przekroczy 125 090,03 zł netto - 3)Udzielenie zamówienia w zakresie, o którym mowa w punkcie 1) będzie możliwe po uzyskaniu dodatkowych środków finansowych na ten cel i przeprowadzeniu procedury właściwej dla zamówienia z wolnej ręki, zgodnie z przesłanką zawartą
w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. - 4)Zamawiający udzieli zamówienia na warunkach analogicznych do opisanych
w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 6c do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.