Dostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Klinicznego Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Klinicznego Anestezjologii i Intensywnej Terapii…”. Termin składania ofert minął 4 maja 2026, 12:00.
- Termin składania ofert
- 4 maja 2026, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
03 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 12:00 - Wynik: wybrano wykonawców
26 sierpnia 2026
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej.
- 2
WarunkiWykonawca musi spełniać warunki udziału w postępowaniu, dotyczące m.in. braku skazań za określone przestępstwa oraz braku zaległości podatkowych i składkowych. Istnieje ryzyko wykluczenia w przypadku zakłócenia konkurencji.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje pięć pakietów, w tym respiratory, kardiomonitory, pompy infuzyjne oraz materace przeciwodleżynowe. Szczegółowy opis asortymentu i parametrów znajduje się w załącznikach do SWZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU |
| NIP | 8981816856 |
| Adres | ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Klinicznego Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa |
| Dodatkowe kody CPV | 33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca; 33194110-0 - Pompy infuzyjne; 39143112-4 - Materace |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp - jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumien
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dn
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego, p
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społec
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp- Przesłanki te dotyczą: 1) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy o sporcie; 2) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwa przeci
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konku
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, f) powierzenia wykonywan
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-04 12:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →