ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„Digitalizacja i udostępnianie danych poprzez dostawę i wdrożenie systemu informacji przestrzennej GIS w Gminie Zbrosławice”

Zamawiający Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Zbrosławicach (Zbrosławice, Śląskie) prowadził postępowanie „Digitalizacja i udostępnianie danych poprzez dostawę i wdrożenie systemu informacji…”. Termin składania ofert minął 5 maja 2026, 09:00. Planowany budżet: 810 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
810 000 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
5 maja 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresDostawa i wdrożenie systemu informacji przestrzennej GIS wraz ze szkoleniem dla pracowników i administratorów.

  • 2

    ZakresSzczegółowy opis systemu i zadań znajduje się w Załączniku Nr 5 do SWZ. Zamówienie obejmuje również udzielenie licencji.

  • 3

    ZakresRealizacja zamówienia powinna nastąpić w terminie 6 miesięcy od daty zawarcia umowy.

  • 4

    ZakresZamówienie może być realizowane przy wsparciu Funduszy Europejskich. Nie przewiduje się wymogu zatrudnienia osób na umowę o pracę przez wykonawcę.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 810 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Zbrosławicach

NIP

6452548774

Adres

ul. Oświęcimska 6, 42-674 Zbrosławice

Region (NUTS)

PL228 – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

„Digitalizacja i udostępnianie danych poprzez dostawę i wdrożenie systemu informacji przestrzennej GIS w Gminie Zbrosławice”

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

38221000-0 - Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne)

Dodatkowe kody CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Szacunkowa wartość zamówienia

810 000 PLN

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
  • postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust
  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
  • Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższy
  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
  • Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-05-05 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 05.05.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Zbrosławicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zbrosławice.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 810 000 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38221000-0 - Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.