- Umowa zawartaCzęść 1Produkcja Handel Usługi KARO Radosław Pachowicz· Nowa SólCena wybranej oferty362 293 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2AWAS- Systemy Sp. z o.o.· Warszawa-WesołaCena wybranej oferty224 512 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Auto Serwis TYMEX Marlena Jaruta· MiędzyrzeczCena wybranej oferty72 816 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Produkcja Handel Usługi KARO Radosław Pachowicz· Nowa SólCena wybranej oferty283 327 zł2 oferty
Wykonanie usług serwisu i czyszczenia urządzeń sozotechnicznych oraz myjni pojazdów zlokalizowanych na terenie administrowanym przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie w podziale na cztery części
Zamawiający 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Wędrzyn) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usług serwisu i czyszczenia urządzeń sozotechnicznych oraz myjni pojazdów…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 942 948 zł. Złożono 10 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 942 948 zł
- Liczba ofert
- 10 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=13852, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 listopada 2025
Termin ofert: 8 grudnia 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
02 kwietnia 2026
10 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Produkcja Handel Usługi KARO Radosław Pachowicz (Nowa Sól), AWAS- Systemy Sp. z o.o. (Warszawa-Wesoła) oraz Auto Serwis TYMEX Marlena Jaruta (Międzyrzecz).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 942 947,89 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert.
- 4
Przedmiotem zamówienia jest serwis i czyszczenie urządzeń sozotechnicznych (separatory, osadniki, przepompownie ścieków, neutralizatory) oraz myjni pojazdów w różnych lokalizacjach administrowanych przez 45 WOG Wędrzyn.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| NIP | 4290066215 |
| Adres | 69-211 Wędrzyn, 69-211 Wędrzyn |
| Region (NUTS) | PL431 – Lubuskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie usług serwisu i czyszczenia urządzeń sozotechnicznych oraz myjni pojazdów zlokalizowanych na terenie administrowanym przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie w podziale na cztery części |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90000000 |
| Dodatkowe kody CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 888 859 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Informacje dodatkowe
- 1)wykaz usług załącznik nr 9 do SWZ na którym wykaże, że zrealizował usługi zgodnie z zapisami w dziale VIII pkt. 2 ppkt. 4a) niniejszej SWZ oraz załączy dowody określające, że te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest wstanie uzyskać tych dokumentów- oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonanie powinny być wystawione w okresie ostatnich trzech miesięcy.
- 2)Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wykonujących czynności polegające na czyszczeniu, serwisie urządzeń sozotechnicznych, czyszczeniu i serwisie myjni zgodnych z zakresem przedmiotu umowy wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
W zakresie części 2 i 3 Wykonawca przedłoży kserokopie świadectwa kwalifikacyjnego „E” pracowników w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno - pomiarowym dla urządzeń , instalacji i sieci Grupy 1 pkt. 2 i pkt. 10.
Wykaz osób musi potwierdzać spełnienie warunku udziału w postępowaniu
w zakresie określonym w Rozdziale VIII pkt. 2 ppkt. 4b) SWZ. Wzór wykazu osób stanowi załącznik nr 10 do SWZ. - 3)Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp,
o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. 2024.1616 t.j.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 5 do SWZ; - 4)Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych
w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 Pzp - wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ; - 5)Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.