Sukcesywne świadczenie usług poligraficznych
Zamawiający Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Sukcesywne świadczenie usług poligraficznych”. Termin składania ofert minął 4 maja 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 4 maja 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 11:00 - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 maja 2026
Nowy termin: 22 czerwca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług poligraficznych wraz z dostawą materiałów do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Warszawa) przez 18 miesięcy.
- 2
ZakresWykonawca musi zapewnić dostawę materiałów w nienaruszonych opakowaniach w dni robocze (pn.-pt.) w godzinach 8:15-15:00.
- 3
ZakresTerminy realizacji poszczególnych zleceń wynoszą od 7 do 12 dni roboczych, w zależności od rodzaju materiałów (szczegóły w załączniku nr 1 do umowy).
- 4
ZakresMaksymalna liczba zleceń realizowanych jednocześnie to 5, a łączny nakład nie może przekroczyć 150 000 egzemplarzy, chyba że Zamawiający wyrazi zgodę na przekroczenie limitów.
- 5
ZakresDo oferty należy dołączyć pełnomocnictwo, jeśli osoba podpisująca ofertę nie jest uprawniona do reprezentacji firmy w KRS lub CEIDG.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi |
| NIP | 5261281638 |
| Adres | ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywne świadczenie usług poligraficznych |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Zamawiający wykluczy wykonawcę z postępowania, w następujących przypadkach: art. 108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp; art. 109 ust. 1 pkt
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-04 11:00 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Do formularza oferty należy dołączyć | 1) pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawcy i złożenia (podpisania) w jego imieniu oferty i jej załączników, o ile prawo to nie wynika z ogólnodostępnych dokumentów (w bazie KRS lub CEiDG) (jeżeli dotyczy); 2) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, wynikające z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, które stanowi załącznik nr 4 do SWZ (jeżeli dotyczy); 3) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, wynikające z art. 118 ust. 3 ustawy Pzp, do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 3 do SWZ (jeżeli dotyczy); 4) oświadczenie wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej, stanowiące załącznik nr 5 do SWZ; 5) uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa w przypadku, gdy wykonawca zastrzega określone informacje jako tajemnicę przedsiębiorstwa (jeżeli dotyczy); 2. Wykaz podmiotowych środków dowodowych: 1) wykaz usług stanowiący załącznik nr 8 do SWZ; 2) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: - art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, - art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, wystawiona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 4) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 5) oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym, o którym mowa w art. 125 ust.1/125 ust. 5 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: - art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, - art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, - art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, - art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, - art. 5k ust. 1 Rozporządzenia (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, - art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ. Zapłata wynagrodzenia nastąpi zgodnie z projektem umowy - załącznik nr 1 do SWZ. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →