- Umowa zawartaCzęść 1Maria Bladowska· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 2Patryk Gajdulewicz· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3Adrian Górski· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 4Patryk Jancewicz· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 5Dariusz Kozłowski· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 6Olga Kuryło· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 7Ewa Łapuć· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 8Marta Majewska· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 9Zuzanna Milewska· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 10Katarzyna Oniszczuk - Bączkiewicz· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 11Ewelina Rek· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 12Magdalena Rzeczkowska· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 13Emilia Tokarczyk· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 14Łukasz Urbaniec· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 15Robert Wach· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 16Anna Dziejowska· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
- Umowa zawartaCzęść 17Anna Szalcunas-Olsztyn· OlsztynCena wybranej oferty40 320 000 zł39 ofert
Konkurs ofert 23.03.2026 część 2
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Konkurs ofert 23.03.2026 część 2”, wybierając 17 wykonawców. Łączna wartość ofert: 685 440 000 zł. Złożono 663 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 685 440 000 zł
- Liczba ofert
- 663 ofertłącznie, 17 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=468, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
01 kwietnia 2026
663 ofert17 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 17 wykonawców: Maria Bladowska (Olsztyn), Patryk Gajdulewicz (Olsztyn), Adrian Górski (Olsztyn), Patryk Jancewicz (Olsztyn), Dariusz Kozłowski (Olsztyn) oraz 12 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 685 440 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 663 ofert.
- 4
Zamówienie jest podzielone na 17 części (LOT-ów), co pozwala na składanie ofert na wybrane obszary specjalizacji medycznej.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie |
| Adres | ul. Żołnierska 18, 10-561 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Konkurs ofert 23.03.2026 część 2 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 40 320 000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 39 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 39 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).