ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonanie konserwacji (utrzymanie): ciek Międzyrzecki w km 0+000 – 0+200, 0+650 – 1+510, 1+600 - 2+280, 2+340 – 2+700 oraz 3+000 -3+583 m. Międzyrzecze Górne gm. Jasienica (rozmiar rzeczowy 2,683 km)

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonanie konserwacji (utrzymanie): ciek Międzyrzecki w km 0+000 – 0+200, 0+650 – 1+510,…”. Termin składania ofert minął 7 maja 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 marca 2026
Termin składania ofert
7 maja 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    31 marca 2026

    Termin ofert: 7 maja 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    18 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest konserwacja cieku Międzyrzeckiego o długości 2,683 km w miejscowości Międzyrzecze Górne.

  • 2

    ZakresZamawiający wymaga spełnienia warunków udziału w postępowaniu zgodnie z art. 108 i 109 ustawy Pzp, w tym brak wykluczeń.

  • 3

    KryteriaKryterium oceny ofert jest cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

REGON

368302575

Adres

ul. Tutusa Chałubińskiego 8, 00-848 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonanie konserwacji (utrzymanie): ciek Międzyrzecki w km 0+000 – 0+200, 0+650 – 1+510, 1+600 - 2+280, 2+340 – 2+700 oraz 3+000 -3+583 m. Międzyrzecze Górne gm. Jasienica (rozmiar rzeczowy 2,683 km)

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
  • Dotyczy art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (DZ.U. z 2022, poz. 835); art. 5k Rozporządzenia rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany r
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt2 ustawy Pzp
  • Dotyczy art. 108 ust. 1pkt 3 ustawy Pzp
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
  • Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp; art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; art. 108 ust. 2 ustawy Pzp
  • Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
  • Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-05-07 09:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 07.05.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.