Konsorcjum, pozostali wykonawcy: ECOGLOBE T. Wyglądała Sp.k.
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz zamieszkałych okresowo na terenie Gminy Maciejowice w 2026 i 2027 roku.
Zamawiający Gmina Maciejowice (Maciejowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych…”, wybierając 2 wykonawców. Cena wybranej oferty: 3 240 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 3 240 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1168, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 października 2025
Termin ofert: 25 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
13 stycznia 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: EKOLIDER Jarosław Wyglądała Sp.z.o.o. (Garwolin) oraz ECOGLOBE T. Wyglądała Sp.k. (Międzyrzec Podlaski).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 240 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | GMINA MACIEJOWICE |
| Miejscowość | Maciejowice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz zamieszkałych okresowo na terenie Gminy Maciejowice w 2026 i 2027 roku. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90511200-4 - Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych |
| Dodatkowe kody CPV | 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami; 90512000-9 - Usługi transportu odpadów |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 819 468 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).