Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Budowa Budynku Wysokich Technologii IT wraz z Centrum Przetwarzania Danych w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu Sp. z o. o.
Zamawiający Park Naukowo-Technologiczny w Opolu Sp. z o.o. (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Budowa Budynku Wysokich Technologii IT wraz z Centrum Przetwarzania Danych w Parku…”. Termin składania ofert minął 13 kwietnia 2026, 10:00. Wadium: 1 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
- Wadium
- 1 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 13 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 lutego 2026
Termin ofert: 16 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 marca 2026
Nowy termin: 30 marca 2026 10:00Zmienia wersję 93940-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
27 marca 2026
Nowy termin: 13 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 173527-2026
- Sprostowanie
10 kwietnia 2026
Nowy termin: 20 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 213334-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 kwietnia 2026
Nowy termin: 30 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 243992-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 kwietnia 2026
Nowy termin: 12 maja 2026 10:00Zmienia wersję 264094-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 maja 2026
Nowy termin: 19 maja 2026 09:00Zmienia wersję 296936-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 maja 2026
Nowy termin: 25 maja 2026 09:00Zmienia wersję 318079-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 maja 2026
Nowy termin: 29 maja 2026 10:00Zmienia wersję 335284-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa budynku wysokich technologii IT wraz z centrum przetwarzania danych w Opolu w formule "zaprojektuj i wybuduj". Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ.
- 2
ZakresInwestycja jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Opolskiego 2021-2027.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert to cena.
- 4
RyzykoWadium wynosi 1 000 000,00 zł. Przed zawarciem umowy wymagane jest wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie.
- 5
ZakresZamawiający przewiduje 24-miesięczny czas trwania zamówienia/umowy, a miejscem realizacji jest województwo opolskie (NUTS: PL524).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa Budynku Wysokich Technologii IT wraz z Centrum Przetwarzania Danych w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu Sp. z o. o. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków |
| Dodatkowe kody CPV | 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne; 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne; 71000000; 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 14.1.Zamawiający wymaga zabezpieczenia oferty wadium w wysokości 1 000 000,00 zł. 20.Wykonawca, najpóźniej przed zawarciem umowy, zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-13 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.