- Umowa zawartaCzęść 1ZARYS International Group sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty48 295 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2ZARYS International Group sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty52 429 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3KD Medical Polska Sp. z o.o.· Czechowice-DziedziceCena wybranej oferty220 949 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 4
- Umowa zawartaCzęść 5NEOSET PROFI Sp. z o.o.· Góra KalwariaCena wybranej oferty10 692 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Skamex Spółka akcyjna· ŁódźCena wybranej oferty11 539 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 7Mölnlycke Health Care Polska sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty16 642 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 8MEDAK· PaniówkiCena wybranej oferty95 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9Trans-Med Medical Sp. z o.o.· ZawiercieCena wybranej oferty21 383 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 10ANMAR Spółka z o. o.· TychyCena wybranej oferty66 529 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Citonet Śląski Sp. z o.o.· CzeladźCena wybranej oferty280 037 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12ZARYS International Group sp. z o.o.· ZabrzeCena wybranej oferty23 023 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 13
- Umowa zawartaCzęść 14ANMAR Spółka z o. o.· TychyCena wybranej oferty52 015 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Bialmed Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty8179 zł1 oferta
DOSTAWA MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH
Zamawiający REPTY Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka (Tarnowskie Góry, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 906 712 zł. Złożono 16 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 906 712 zł
- Liczba ofert
- 16 ofertłącznie, 15 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 grudnia 2025
Termin ofert: 14 stycznia 2026 00:08Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
27 marca 2026
16 ofert11 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert.
- 3
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych do apteki szpitalnej w Tarnowskich Górach, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ (formularze asortymentowo-cenowe). Zamówienie podzielone jest na 15 części.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | REPTY Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka |
| NIP | 6450009346 |
| Adres | Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry |
| Region (NUTS) | PL228 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33141000; 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.