- Umowa zawartaCzęść 1Aco Design Aleksandra Łoziak· OławaCena wybranej oferty3 055 058 zł4 oferty
- UnieważnionaCzęść 24 oferty
DOSTAWA MEBLI DO URZĘDU GMINY CZERNICA
Zamawiający Gmina Czernica (Czernica, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA MEBLI DO URZĘDU GMINY CZERNICA”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 3 055 058 zł. Złożono 8 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 3 055 058 zł
- Liczba ofert
- 8 ofertłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=673, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 grudnia 2025
Termin ofert: 22 stycznia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
26 marca 2026
8 ofert4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.
- 3
Oferowane meble muszą spełniać wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii, a zgodność z parametrami technicznymi należy potwierdzić kartami katalogowymi, zdjęciami i rysunkami.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Czernica |
| NIP | 9121101093 |
| Adres | ul. Kolejowa 3, 55-003 Czernica |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA MEBLI DO URZĘDU GMINY CZERNICA |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie |
| Dodatkowe kody CPV | 39130000-2 - Meble biurowe |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 715 641 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 4 |
Informacje dodatkowe
W celu potwierdzenia spełniania wymagań oferowanego przez Wykonawcę wyposażenia określonych przez Zamawiającego, Wykonawca wraz z ofertą dostarczy:
• Karty katalogowe, zdjęcia, rysunki mebli opisanych w załącznikach nr 1a i 1b do SWZ - opisu przedmiotu zamówienia, jako:
o SO1-SO5, F1-F6, K2-H1, S1-SK3, B1, SS1, ST1, SZ1-SZ4, KO-1
które będą umożliwiały potwierdzenie zgodności oferowanego produktu z minimalnymi, wymaganymi przez Zamawiającego parametrami technicznymi i użytkowymi.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.