Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Zakup taboru niskoemisyjnego dla Gminy Sadowie”
Zamawiający Gmina Pałecznica (Pałecznica, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Zakup taboru niskoemisyjnego dla Gminy Sadowie”. Termin składania ofert minął 9 maja 2024, 09:00. Wadium: 40 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 362 276 zł
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 maja 2024, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=293, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisówWspólny identyfikator postępowania obejmuje 25 publikacji (zamówienie grupowe lub centralne). Oś zawężono do 6 wpisów powiązanych z tym ogłoszeniem.
- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 marca 2024
Termin ofert: 22 kwietnia 2024 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
08 kwietnia 2024
Nowy termin: 9 maja 2024 09:00 - Sprostowanie
09 kwietnia 2024
Nowy termin: 10 maja 2024 09:00Zmienia wersję 204209-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 kwietnia 2024
Nowy termin: 29 kwietnia 2024 09:00Zmienia wersję 169839-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 kwietnia 2024
Nowy termin: 7 maja 2024 09:00Zmienia wersję 236714-2024
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
08 maja 2024
Nowy termin: 15 maja 2024 09:00Zmienia wersję 209145-2024
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup taboru niskoemisyjnego dla Gminy Sadowie, podzielony na 4 części: autobusy do przewozu dzieci (różna liczba miejsc) i średni samochód ratowniczo-gaśniczy 4x4.
- 2
ZakresWymagane jest dostarczenie fabrycznie nowych pojazdów z napędem niskoemisyjnym spalinowym spełniającym normę EURO-VI. Dla części 1-3 są to autobusy, a dla części 4, samochód ratowniczo-gaśniczy.
- 3
RyzykoWymagane wadium w wysokości 40 000 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Pałecznica |
| Miejscowość | Pałecznica |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Zakup taboru niskoemisyjnego dla Gminy Sadowie” |
| Główny Kod CPV | 34100000-8 - Pojazdy silnikowe |
| Część nr LOT-0001 | „Dostawa autobusu elektrycznego z ładowarką” w ramach przedsięwzięcia „Tabor z napędem zeroemisyjnym w Gminie Pałecznica” |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 40000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.