Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ncNETcom Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością· Kielce
Cena wybranej oferty
3 999 008 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2025
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zakup węzłów klastra HA wraz z licencjami.

Zamawiający Główny Urząd Miar (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup węzłów klastra HA wraz z licencjami”, wybierając ofertę wykonawcy ncNETcom Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Cena wybranej oferty: 3 999 008 zł.

Zamawiający: Główny Urząd MiarWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
3 999 008 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ncNETcom Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (Kielce).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 999 008,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Główny Urząd Miar

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup węzłów klastra HA wraz z licencjami.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

Dodatkowe kody CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe; 48219400-0 - Pakiety oprogramowania do serwera transakcji; 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID); 48820000-2 - Serwery

Szacunkowa wartość zamówienia

3 394 400 PLN

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30233000-1Urządzenia do przechowywania i odcz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 192 708 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
379 054 zł4 931 753 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 552 699 zł
Źródło próbki
CPV 30233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
379 054 zł
Mediana
1 192 708 zł
Górny kwartyl
4 931 753 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Główny Urząd Miar prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 999 008 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ncNETcom Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.