Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Serwis oprogramowania wraz z dostawą materiałów komputerowych
Zamawiający Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Serwis oprogramowania wraz z dostawą materiałów komputerowych”. Termin składania ofert minął 20 kwietnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 20 kwietnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=581, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lutego 2026
Termin ofert: 25 marca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
20 marca 2026
Nowy termin: 20 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 110497-2026
- Sprostowanie
09 kwietnia 2026
Nowy termin: 30 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 196035-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 czerwca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest serwis oprogramowania, dostawa materiałów komputerowych, wdrożenie i integracja systemu EZD z istniejącymi systemami Zamawiającego, a także asysta techniczna i wsparcie programistyczne.
- 2
ZakresOferta musi zawierać instrukcję użytkowania lub dokumentację techniczną oferowanego oprogramowania, potwierdzającą spełnienie wymagań funkcjonalnych i technicznych określonych w załącznikach do SWZ (2b i 2c).
- 3
ZakresKonieczne jest przygotowanie Planu Realizacji Projektu i Analizy Przedwdrożeniowej. Wymagane jest dostarczenie licencji na oprogramowanie, instalacja, konfiguracja, modyfikacja (jeśli konieczna) oraz integracja z systemami Zamawiającego.
- 4
ZakresWykonawca zapewni szkolenia dla administratorów i użytkowników, asystę techniczną w godzinach pracy Zamawiającego (8:00-15:00) oraz serwis gwarancyjny.
- 5
ZakresZamawiający przewiduje prawo opcji polegające na zlecaniu dodatkowych usług integracji Systemu EZD z innymi systemami. Niewykorzystanie prawa opcji nie rodzi roszczeń po stronie Wykonawcy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach |
| NIP | 9542269625 |
| Adres | ul. Ziołowa 45-47, 40-635 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Serwis oprogramowania wraz z dostawą materiałów komputerowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72230000-6 - Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 80511000-9 - Usługi szkolenia personelu; 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-20 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.