Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach.
Zamawiający Główny Urząd Miar (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego…”. Termin składania ofert minął 15 maja 2024, 12:00.
- Termin składania ofert
- 15 maja 2024, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2024
Termin ofert: 6 maja 2024 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 kwietnia 2024
Nowy termin: 8 maja 2024 12:00Zmienia wersję 193412-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 kwietnia 2024
Nowy termin: 10 maja 2024 12:00Zmienia wersję 246876-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
07 maja 2024
Nowy termin: 15 maja 2024 12:00Zmienia wersję 257783-2024
- Wynik: wybrano wykonawców
28 sierpnia 2024
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
18 października 2024
0 ofertOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Główny Urząd Miar |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach. |
| Główny Kod CPV | 39180000-7 - Meble laboratoryjne |
| Część nr LOT-0002 | biurka i stoły laboratoryjne |
| Część nr LOT-0003 | krzesła i taborety |
| Część nr LOT-0004 | regały laboratoryjne |
| Część nr LOT-0005 | szafy laboratoryjne |
| Część nr LOT-0006 | szafy bezpieczeństwa |
| Część nr LOT-0007 | meble ubraniowe |
| Część nr LOT-0008 | dygestoria |
| Część nr LOT-0009 | pozostałe wyposażenie laboratoryjne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →