SUKCESYWNE DOSTAWY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Zamawiający Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „SUKCESYWNE DOSTAWY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH DLA SZPITALI…”, wybierając ofertę wykonawcy Intra-Med Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 436 979 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 436 979 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 czerwca 2025
Termin ofert: 28 lipca 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
20 października 2025
12 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
29 października 2025
13 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 listopada 2025
27 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
20 marca 2026
3 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
Ogłoszenie nie wskazuje odrzuceń ani wykluczeń konkretnych wykonawców w tym postępowaniu, mimo wymienionych w SWZ podstaw prawnych do obligatoryjnego wykluczenia (m.in. art. 108 i 109 Pzp oraz przepisy dotyczące sankcji wobec podmiotów powiązanych z agresją na Ukrainę).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 436 979,22 zł.
- 3
KryteriaZłożono 3 oferty, a kryterium wyboru była cena, bez podania nazwy wybranego wykonawcy ani wartości jego oferty w ogłoszeniu o wyniku.
- 4
Wykonawcę wybrano w przetargu na sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o., z podziałem na 40 zadań, w tym zadanie 10 dotyczące plastrów i przylepców na 24 miesiące.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. |
| REGON | 190141612 |
| Adres | ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SUKCESYWNE DOSTAWY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141119-7 - Kompresy |
| Dodatkowe kody CPV | 33141110-4 - Opatrunki; 33141113-4 - Bandaże; 33141115-9 - Wata medyczna; 33141112-8 - Plastry; 33700000-7 - Produkty do pielęgnacji ciała; 33141127-6 - Hemostatyki wchłanialne; 33198200-6 - Papierowe waciki lub kompresy odkażające; 33141240-4 - Akcesoria cewnikowe; 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne; 33141000 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Informacje dodatkowe
- 1.Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej Wykonawca może złożyć ww. oświadczenie na wzorze stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
- 2.Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w
- art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem jej złożenia. - 3.Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
- 4.Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 1 ppkt 1.1 niniejszego rozdziału (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, - 5.1. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast:
- 1)informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w § 2 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30 grudnia 2020 r. (Dz.U. poz. 2415 z 2020 r.) dalej Rozporządzenie – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia;
- 2)odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 6 Rozporządzenia – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. - 2.Dokument, o którym mowa w pkt 1), powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Dokument, o którym mowa w pkt 2, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.
- 3.Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 1, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).