Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK
Zamawiający Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców…”. Termin składania ofert minął 21 stycznia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 21 stycznia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 136 520 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 grudnia 2025
Termin ofert: 16 stycznia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
13 stycznia 2026
Nowy termin: 21 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 835708-2025
- Sprostowanie
19 stycznia 2026
Nowy termin: 28 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 19306-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 czerwca 2026
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 czerwca 2026
68 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
03 lipca 2026
56 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 sierpnia 2026
57 ofert6 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków i surowców farmaceutycznych, podzielona na 132 odrębne zadania (LOTy).
- 2
ZakresNależy zapoznać się ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ) w celu poznania szczegółowych wymagań dotyczących każdego z zadań (LOTów) oraz warunków udziału w postępowaniu.
- 3
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdego LOTu znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia), Arkuszu asortymentowo-cenowym.
- 4
ZakresZamawiający nie ujawnia szacunkowej wartości zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii |
| Miejscowość | Wrocław |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz surowców farmaceutycznych z podziałem na 132 zadania. nr postępowania: ZP/PN/99/25/LSOFA/APF/JK |
| Główny Kod CPV | 33000000 |
| Część nr LOT-0001 | 1 OCTREOTIDUM |
| Część nr LOT-0002 | 2 OCTREOTIDUM |
| Część nr LOT-0003 | 3 OCTREOTIDUM |
| Część nr LOT-0004 | 4 OFLOXACINUM |
| Część nr LOT-0005 | 5 OFLOXACINUM |
| Część nr LOT-0006 | 6 OLANZAPINUM |
| Część nr LOT-0007 | 7 OLODATEROLUM + TIOTROPIUM |
| Część nr LOT-0008 | 8 OMALIZUMABUM |
| Część nr LOT-0009 | 9 OMALIZUMABUM |
| Część nr LOT-0010 | 10 ONDANSETRONUM |
| Część nr LOT-0011 | 11 ONDANSETRONUM |
| Część nr LOT-0012 | 12 ONDANSETRONUM |
| Część nr LOT-0013 | 13 "Opatrunek z kolagenu przeznaczony do uszczelniania i hemostazy składający się z: - kolagenu uzyskiwanego z bydlęcej skóry właściwej - pokryty powłoką z NHS-PEG (glutaran tetrasukcynoimidylu eteru pentaerytrytolowego glikolu polietylenowego)" |
| Część nr LOT-0014 | 14 "Opatrunek z kolagenu przeznaczony do uszczelniania i hemostazy składający się z: - kolagenu uzyskiwanego z bydlęcej skóry właściwej - pokryty powłoką z NHS-PEG (glutaran tetrasukcynoimidylu eteru pentaerytrytolowego glikolu polietylenowego)" |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.