ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa prześcieradeł w roli i podkładów

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa prześcieradeł w roli i podkładów”. Termin składania ofert minął 6 lutego 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 5 stycznia 2026
Termin składania ofert
6 lutego 2026, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    05 stycznia 2026

    Termin ofert: 6 lutego 2026 08:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    04 sierpnia 2026

    15 ofert2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów medycznych: prześcieradeł w roli (50 i 80 mb) typu Tork oraz jednorazowych podkładów higienicznych ginekologicznych (podzielone na 3 zadania).

  • 2

    ZakresWykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, będzie zobowiązany do przedstawienia aktualnych dokumentów potwierdzających brak powiązań kapitałowych, wpis do KRS/CEIDG oraz niekaralność w ciągu 10 dni od wezwania.

  • 3

    ZakresKluczowe wymagania: dołączenie do oferty oświadczeń (JEDZ, art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu agresji na Ukrainę) oraz katalogów oferowanych produktów.

  • 4

    KryteriaKryterium oceny ofert jest cena, co oznacza, że najniższa cena zaoferowana przez spełniającego wymagania wykonawcę ma największe szanse na wygraną.

  • 5

    ZakresUmowa będzie obowiązywała przez 24 miesiące, a realizacja zamówienia ma miejsce w województwie lubelskim.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie

Miejscowość

Lublin

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa prześcieradeł w roli i podkładów

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-02-06 08:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert

a) oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) b) oświadczenie, na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych: a) Oświadczenie wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 p.z.p., o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej b) Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej c) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego d) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p. e) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu składanym na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę 1. Zamawiający wymaga dołączenia do oferty następujących przedmiotowych środków dowodowych: katalogi

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 06.02.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 - Materiały medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.