Dostawa mebli do Przychodni 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
Zamawiający 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa mebli do Przychodni 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie”. Termin składania ofert minął 7 maja 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 7 maja 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 248 977 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=370, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 marca 2024
Termin ofert: 7 maja 2024 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ |
| Miejscowość | Szczecin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa mebli do Przychodni 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie |
| Główny Kod CPV | 39100000-3 - Meble |
| Część nr LOT-0001 | zadanie nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | zadanie nr 2 |
| Część nr LOT-0004 | zadanie nr 3 |
| Część nr LOT-0005 | zadanie nr 4 |
| Część nr LOT-0006 | zadanie nr 5 |
| Część nr LOT-0007 | zadanie nr 6 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy | 1) nie podlegają wykluczeniu: a) na podstawie art. 108 ust 1 b) na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U.2022.835 z dnia 2022.04.15) c) na podstawie art. 109 ust. 1 pkt. 4, tj.: - w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury Wykaz podmiotowych środków dowodowych, które złoży Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, na wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni, terminie aktualnych na dzień ich złożenia następujących oświadczeń i dokumentów; 1) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust 1 pkt 1 i 2, 4 ustawy Pzp, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 6 do SWZ. 3) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 4) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 - załącznik nr 7 do SWZ; Zapłata za wykonanie przedmiotu niniejszej umowy będzie następować przelewem w złotych polskich po wystawieniu przez Wykonawcę faktury na rzecz Zamawiającego, w terminie 60 dni od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury do siedziby Zamawiającego. Podstawą wystawienia faktury są protokoły zdawczo – odbiorcze potwierdzające prawidłowość realizacji zamówienia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2. Zapłata za wykonanie przedmiotu niniejszej umowy będzie następować przelewem w złotych polskich po wystawieniu przez Wykonawcę faktury na rzecz Zamawiającego, w terminie 60 dni od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury do siedziby Zamawiającego. Podstawą wystawienia faktury są protokoły zdawczo – odbiorcze potwierdzające prawidłowość realizacji zamówienia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2. Zapłata za wykonanie przedmiotu niniejszej umowy będzie następować przelewem w złotych polskich po wystawieniu przez Wykonawcę faktury na rzecz Zamawiającego, w terminie 60 dni od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury do siedziby Zamawiającego. Podstawą wystawienia faktury są protokoły zdawczo – odbiorcze potwierdzające prawidłowość realizacji zamówienia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2. Zapłata za wykonanie przedmiotu niniejszej umowy będzie następować przelewem w złotych polskich po wystawieniu przez Wykonawcę faktury na rzecz Zamawiającego, w terminie 60 dni od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury do siedziby Zamawiającego. Podstawą wystawienia faktury są protokoły zdawczo – odbiorcze potwierdzające prawidłowość realizacji zamówienia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.