Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup sprzętu medycznego i modernizacja posiadanego AW Serwera.
Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach (Skierniewice, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu medycznego i modernizacja posiadanego AW Serwera”. Termin składania ofert minął 14 kwietnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 14 kwietnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
16 marca 2026
Termin ofert: 14 kwietnia 2026 09:00 - Sprostowanie
03 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 kwietnia 2026 09:00Zmienia wersję 179435-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 maja 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu medycznego (echokardiograf, aparaty EKG, kardiostymulatory, defibrylator, kardimonitory) oraz modernizacja AW Serwera, podzielone na 3 pakiety.
- 2
ZakresMożna składać oferty częściowe na dowolną liczbę pakietów (nr 1-3). Szczegółowe parametry techniczne znajdują się w załącznikach do SWZ.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert stanowi cena.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Zespolony im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach |
| REGON | 000657119 |
| Adres | ul. Stanisława Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice |
| Region (NUTS) | PL715 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu medycznego i modernizacja posiadanego AW Serwera. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33123200-0 - Urządzenia do elektrokardiografii |
| Dodatkowe kody CPV | 33112340-3 - Echokardiografy; 33182200-1 - Urządzenia do stymulacji pracy serca; 33182100-0 - Defibrylatory; 33195100-4 - Monitory; 33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca; 33192120-9 - Łóżka szpitalne; 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-14 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →