- Umowa zawartaCzęść 1ADVATECH Sp. z o.o· WrocławCena wybranej oferty1 509 554 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 2
Dostawa sprzętu komputerowego i wdrożenie systemów teleinformatycznych oraz modernizacja centralnych systemów zasilania awaryjnego
Zamawiający Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego (Strzelce Opolskie, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego i wdrożenie systemów teleinformatycznych oraz modernizacja…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 509 554 zł. Złożono 1 ofertę.
- Łączna wartość ofert
- 1 509 554 zł
- Liczba ofert
- 1 ofertałącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=230, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 grudnia 2025
Termin ofert: 19 stycznia 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
13 marca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
Wykonawcą części 1 (Dostawa sprzętu komputerowego i wdrożenie systemów teleinformatycznych) została jedna firma, postępowanie zakończyło się wyborem pojedynczej oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego |
| NIP | 7561747987 |
| Adres | ul. Opolska 36A, 47-100 Strzelce Opolskie |
| Region (NUTS) | PL524 – Opolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu komputerowego i wdrożenie systemów teleinformatycznych oraz modernizacja centralnych systemów zasilania awaryjnego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30214000-2 - Stacje robocze |
| Dodatkowe kody CPV | 48820000-2 - Serwery; 32428000-9 - Modernizacja sieci; 31430000-9 - Akumulatory elektryczne; 30237000; 30213100-6 - Komputery przenośne; 30231300-0 - Monitory ekranowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →