Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-03-13 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wymiana szyn z ciągłą wymianą podkładów na odcinku Jabłonowo Pomorskie - Mełno w km 79,085-101,400 linii kolejowej nr 208 Działdowo-Chojnice wraz z robotami towarzyszącymi.

Zamawiający PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wymiana szyn z ciągłą wymianą podkładów na odcinku Jabłonowo Pomorskie - Mełno w km…”. Termin składania ofert minął 17 kwietnia 2026, 11:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 13 marca 2026
Termin składania ofert
17 kwietnia 2026, 11:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wymiana szyn i podkładów na odcinku Jabłonowo Pomorskie - Mełno (km 79,085-101,400) linii kolejowej nr 208 Działdowo-Chojnice wraz z robotami towarzyszącymi.

  • 2

    ZakresZamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania w przypadku braku zapewnionego finansowania na realizację zamówienia.

  • 3

    ZakresPrace będą realizowane w województwie kujawsko-pomorskim.

  • 4

    KryteriaKryterium oceny ofert jest cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

NIP

1132316427

Adres

ul. Targowa 74, 03-734 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wymiana szyn z ciągłą wymianą podkładów na odcinku Jabłonowo Pomorskie - Mełno w km 79,085-101,400 linii kolejowej nr 208 Działdowo-Chojnice wraz z robotami towarzyszącymi.

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

5% Wynagrodzenia brutto

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-17 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zasady oraz sposób finansowania został określony we wzorze Umowy. Zamawiający informuje, że w związku z brakiem zapewnionego finansowania na realizację przedmiotowego Zamówienia, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania zakupowego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.04.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 - Roboty budowlane. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.