- UnieważnionaCzęść 1
- UnieważnionaCzęść 8
- UnieważnionaCzęść 10
- UnieważnionaCzęść 12
- UnieważnionaCzęść 16
- UnieważnionaCzęść 18
- UnieważnionaCzęść 19
- UnieważnionaCzęść 22
- Umowa zawartaCzęść 2Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty15 940 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Abbott Medical sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty60 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty14 039 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty891 200 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6Abbott Medical sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty841 800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Aesculap Chifa Sp. z o.o.· Nowy TomyślCena wybranej oferty102 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 9BIOTRONIK Polska Sp. o. o.· PoznańCena wybranej oferty1 059 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 11Procardia Medical sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty963 800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA· WarszawaCena wybranej oferty616 073 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14Boston Scientific Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty106 320 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15Boston Scientific Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty33 700 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 17Philips Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 221 200 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20Hurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o.· TychyCena wybranej oferty654 258 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21Abbott Medical sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty9200 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 23Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty23 780 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24ASPIRONIX POLSKA SP. ZO.O.· KRAKÓWCena wybranej oferty193 480 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25Teleflex Polska sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty125 160 zł1 oferta
Dostawa wyrobów medycznych - nr 04/PN/2026
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. (Słupsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyrobów medycznych - nr 04/PN/2026”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 6 931 450 zł. Złożono 17 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 6 931 450 zł
- Liczba ofert
- 17 ofertłącznie, 25 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 stycznia 2026
Termin ofert: 23 lutego 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
05 marca 2026
11 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
12 marca 2026
11 wykonawcówZmienia wersję 154432-2026
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. |
| NIP | 8393179849 |
| Adres | ul. Hubalczyków 1, 76-200 Słupsk |
| Region (NUTS) | PL636 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa wyrobów medycznych - nr 04/PN/2026 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000 |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 8 136 142 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0019 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0021 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0022 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0023 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0024 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0025 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.