Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zgorzałe, Stężyca, Szymbark
Zamawiający Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Stężycy (Stężyca, Lubelskie) prowadził postępowanie „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zgorzałe, Stężyca, Szymbark”. Termin składania ofert minął 9 kwietnia 2026, 10:00. Wadium: 250 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 320 000 zł
- Wadium
- 250 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 marca 2026
Termin ofert: 9 kwietnia 2026 10:00 - Sprostowanie
27 marca 2026
Zmienia wersję 167659-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 kwietnia 2026
Nowy termin: 14 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 213635-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 225993-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Zgorzałe, Stężyca i Szymbark, obejmująca kanalizację grawitacyjną, tłoczną oraz przepompownie ścieków. Należy zapoznać się ze szczegółowym opisem w SWZ.
- 2
ZakresZamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień na powtórzenie podobnych robót budowlanych do 20% wartości zamówienia podstawowego, po negocjacjach z wykonawcą.
- 3
ZakresZamówienie jest finansowane z Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021–2027 oraz środków własnych Zamawiającego, w ramach projektu „Rozbudowa systemu kanalizacyjnego na terenie gminy Stężyca”.
- 4
ZakresUmowa będzie trwała 16 miesięcy, a realizacja nastąpi w regionie Pomorskim (NUTS: PL634).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Stężycy |
| NIP | 5892010587 |
| Adres | Jana III Sobieskiego 31, 83-322 Stężyca |
| Region (NUTS) | PL634 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Zgorzałe, Stężyca, Szymbark |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest do wniesienia przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości 250.000,00 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy zł). Formy i zasady wnoszenia wadium zostały określone w SWZ. Warunkiem zawarcia umowy jest wniesienie przez Wykonawcę Zabezpieczenia Należytego Wykonania Umowy (ZNWU) zgodnie z pkt. XVII SWZ. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy (ZNWU) w wysokości 5% ceny oferty. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-09 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).