Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Firmą Markpol Grupa Sp z o.o· Chorzelów
Cena wybranej oferty
4 446 393 306 zł
Umowa zawarta
22 stycznia 2026
Oferty w postępowaniu
3 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Świadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w okresie od 16 lutego 2026 r. do 25 czerwca 2027r.

Zamawiający Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Kątach Wrocławskich (Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Firmą Markpol Grupa Sp z o.o. Cena wybranej oferty: 4 446 393 306 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
4 446 393 306 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firmą Markpol Grupa Sp z o.o (Chorzelów).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 446 393 306,00 zł.

  • 3

    Ofertypostępowaniu złożono 3 oferty, co wskazuje na umiarkowany poziom konkurencji.

  • 4

    KryteriaWykonawcą usług przewozowych dzieci na terenie Gminy Kąty Wrocławskie została firma, której oferta uzyskała najwyższą ocenę pod kątem kryterium jakości.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Kątach Wrocławskich

Miejscowość

Kąty Wrocławskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie usług przewozowych dzieci do szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych położonych na terenie Gminy Kąty Wrocławskie w okresie od 16 lutego 2026 r. do 25 czerwca 2027r.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Liczba złożonych ofert

3

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Kątach Wrocławskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kąty Wrocławskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4 446 393 306 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firmą Markpol Grupa Sp z o.o (Chorzelów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.