Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH ORAZ FILAMENTÓW DO DRUKU PRZYROSTOWEGO
Zamawiający 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH ORAZ FILAMENTÓW DO DRUKU…”. Termin składania ofert minął 9 kwietnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 9 kwietnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 361 112 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=269, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 marca 2026
Termin ofert: 9 kwietnia 2026 09:00 - Sprostowanie
02 kwietnia 2026
Nowy termin: 7 maja 2026 09:00Zmienia wersję 161939-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 kwietnia 2026
Nowy termin: 21 maja 2026 09:00Zmienia wersję 228999-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 maja 2026
Nowy termin: 11 czerwca 2026 07:00Zmienia wersję 279488-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 sierpnia 2026
2 ofertyOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących (Zadanie 1) oraz filamentów do druku przyrostowego (Zadanie 2) zgodnie z załącznikami nr 2.1 i 2.2 do SWZ.
- 2
KryteriaKryterium oceny ofert jest cena.
- 3
RyzykoObowiązuje wadium, którego szczegóły określono w dokumentacji postępowania.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | Giżycko |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH ORAZ FILAMENTÓW DO DRUKU PRZYROSTOWEGO |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 490 516 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-09 09:00 |
Informacje dodatkowe
okres realizacji umowy od dnia podpisania do 30.11.2025 r.
Zgodnie z SWZ i załącznikami do SWZ
art. 5 k rozporządzenia UE 833/2014 oraz art. 7 ust 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.