Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni· Gdynia
Cena wybranej oferty
3 598 980 zł
Umowa zawarta
18 lutego 2026
Oferty w postępowaniu
2 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostosowanie systemu National Single Window do wymagań europejskiego systemu morskich pojedynczych punktów kontaktowych

Zamawiający Sprint S.A. (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostosowanie systemu National Single Window do wymagań europejskiego systemu morskich…”, wybierając ofertę wykonawcy Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni. Cena wybranej oferty: 3 598 980 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Sprint S.A.Olsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 9 marca 2026
Cena wybranej oferty
3 598 980 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni (Gdynia).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 598 980,00 zł.

  • 3

    KryteriaJedynym kryterium wyboru oferty była cena.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni

Miejscowość

Gdynia

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostosowanie systemu National Single Window do wymagań europejskiego systemu morskich pojedynczych punktów kontaktowych

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72243000-0 - Usługi programowania

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Liczba złożonych ofert

2

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72243000-0Usługi programowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →